Thom Yorke chce powrotu Atoms for Peace

/ 8 września, 2016

Thom Yorke 7 września współprowadził program radiowy na kanale BBC 1. Muzyk Radiohead nie tylko puszczał wybraną przez siebie muzykę, lecz zdradził także swoje plany na najbliższy rok.

Jego zespół chce oczywiście dalej promować na koncertach dobrze przyjętą płytę „A Moon Shaped Pool”. Muzyk nie podał szczegółów, ale zapewnił, że wrześniowe i październikowe koncerty na festiwalu Austin City Limits w USA oraz w stolicy Meksyku to nie będzie koniec.

Dał również nadzieję na to, że dostaniemy coś jeszcze od formacji Atoms for Peace. Thom Yorke chce zająć się tym projektem, gdy tylko będzie mniej zajęty z Radiohead, a Flea nie będzie miał tylu zajęć w Red Hot Chili Peppers, czyli pewnie wtedy, gdy pierwsza grupa zakończy promocję wspomnianego krążka „A Moon Shaped Pool”, a druga – „The Getaway”. Jedyny jak dotychczas album Atoms for Peace, „Amok”, ukazał się w 2013 roku.

„Powoli do tego wracam” – powiedział frontman i zdradził, że buduje właśnie w swoim domu studio nagraniowe. Całego programu z udziałem Thoma Yorke’a przez miesiąc możecie wysłuchać tutaj.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także