Tony Iommi nagrywa muzykę do "CSI"

/ 30 października, 2014

Muzyk zdradził na swojej stronie internetowej, czym się obecnie zajmuje i okazało się, że cale nie odpoczywa. Wszedł do studia, gdzie przygotowuje premierowy materiał. Jednen z utworów, nad którym intensywnie pracuje, jest na zamówienie twórców serialu "CSI: kryminalne zagadki Las Vegas". Tony Iommi będzie odpowiedzialny za muzykę, która pojawi się w odcinku wyemitowanym 9 listopada w amerykańskiej telewizji.

Oto fragment wpisu, który pojawi się na oficjalnej stronie gitarzysty:

Ludzie pytają mnie, czy się obecnie zajmuję. Cóż, wróciłem do studia i próbuję odpocząć po trasie koncertowej. Głównie realizuje kolejne pomysły, rzadziej natomiast nagrywam całe utwory (…) Jeden konkretny kawałek przygotowuję na potrzeby serialu "CSI" – odcinek z moją muzyką pojawi się w amerykańskiej telewizji 9 listopada.

To dobrze, że Tony Iommi ma chęć do tworzenia nowej muzyki, ponieważ już niedługo będzie musiał popracować ze swoimi kolegami z Black Sabbath – przypomnijmy, że Ozzy Osbourne potwierdził, że legendarny zespół nagra jeszcze jedną płytą i wyruszy w pożegnalna trasę koncertową.

Dyskografię zespołu Black Sabbath zamyka opublikowana w 2013 roku płyta "13".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także