Trasa "Never Say Die!" wraca do Polski

/ 9 czerwca, 2016

Agencja PW Events poinformowała, że ponownie w Polsce odbędzie się koncert z cyklu „Impericon Never Say Die!”. Podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji we wrocławskim klubie Alibi zagrają zespoły: Whitechapel (po raz pierwszy w naszym kraju), Thy Art Is Murder, Carnifex, Obey The Brave, Fallujah, Make Them Suffer i Polar. Koncert odbędzie się w sobotę 12 listopada. 

Bilety, które trafiły już do sprzedaży, dostępne są od 95 złotych. W dnui koncertu wejściówkę będzie można nabyć za 115 złotych. 

Whitechapel to uosobienie tego co najlepsze w brutalnym deathcorze. W tym roku świętują swoje X-lecie, a ich dyskografia obejmuje 5 albumów studyjnych, z czego ostatni, „Our Endless War”, to materiał, który odniósł niesamowity sukces, dobijając do 10 pozycji kultowej, amerykańskiej listy Billboard 200. Wrocławski koncert będzie tym bardziej wyjątkowy, ponieważ zespół wydaje w tym roku nowy album. 

Płyta „Mark of the Blade” ukaże się już 24 czerwca nakładem Metal Blade Records. Znakiem rozpoznawczym zespołu jest granie na 3 gitary elektryczne, z czego każdy gitarzysta gra inne partie. Dzięki temu muzyka Whitechapel jest niezwykle przestrzenna, a mimo swojej surowej brutalności, niektóre partie naprawdę dobrze bujają. Wszystko to jest naznaczone znakomitym wokalem Bozemana, jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktualnie wokalistów na światowej scenie metalowej. Jesienią będziemy razem świętować urodziny Whitechapel i trasy Never Say Die! na pierwszym koncercie Amerykanów w Polsce, to będzie naprawdę wyjątkowa noc! 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także