Twisted Sister zakończy karierę w 2016 roku

/ 15 października, 2015

Mike Portnoy długo sobie w Twisted Sister nie pogra. Perkusista dołączył do zespołu zaledwie w tym roku – zastąpił za garami zmarłego wskutek zawału serca A. J. Pero, a już w przyszłym grupa pożegna się z fanami na dobre.

Muzycy ogłosili właśnie pierwszy występ w ramach pożegnalnej trasy koncertowej. Koncert będzie miał miejsce podczas festiwalu Graspop w Belgii w dniach 17–19 czerwca 2016 roku. To może być bardzo smutna impreza: pierwszego dnia „do widzenia” powie Black Sabbath.  Na pocieszenie w niedzielę, Iron Maiden po raz pierwszy w Europie zaprezentuje „The Book of Souls”.

Twisted Sister chce podsumować swoje 40 lat na scenie. Na grafice umieszczonej na Facebooku widnieją daty „1976–2016”. Choć zespół de facto powstał kilka wcześniej, muzycy wolą liczyć od dołączenia do zespołu wokalisty Dee Snidera.

 

 

First FAREWELL show announced for TWISTED SISTER – GRASPOP FESTIVAL – BELGIUM – www.graspop.be(All photos by Tim Tronckoe)

Posted by Twisted Sister on 14 października 2015

 

Zespół poszedł w ślady nie tylko muzyków Black Sabbath, lecz także Mötley Crüe, którzy również hucznie obchodzą swoje zejście ze sceny. Podczas ostatniej trasy koncertowej zapewne niemało zarobią.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także