Ursynalia bez kolejnej gwiazdy

/ 29 maja, 2013
 
Po tym jak swój udział w Ursynaliach odwołała formacja ZZ Top (o czym pisaliśmy TUTAJ), atmosfera wokół Festiwalu stała się napięta. Sytuacji nie poprawi fakt, że kolejny zespół postanowił zrezygnować z występu. Tym razem zrobili to amerykanie z Bad Religion, którzy wydali oficjalne oświadczenie na swoim koncie na Facebooku:
 
 "Niestety, po raz pierwszy od 33 lat, z powodu niewywiązania się organizatorów z postanowień kontraktu musimy odwołać nasz występ, który miał się odbyć 31 maja podczas Ursynaliów. Aktualnie staramy się wyznaczyć nową datę koncertu w sierpniu, podczas naszej europejskiej trasy".
 
Organizatorzy Ursynaliów nie odnieśli się oficjalnie do tej informacji. Przypomnijmy, że w przypadku oświadczenia dotyczącego ZZ Top (można je przeczytać TUTAJ), fani głośno wyrażali swoją dezaprobatę. Szczególne kontrowersje wywołała forma rekompensaty, zaproponowanej w zamian za zakupione wcześniej bilety.
 
Formacja Bad Religion swoim występem na Ursynaliach miała promować wydany w styczniu album "True North”.
 
 
Tegoroczne Ursynalia odbędą się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2013 na terenie Kampusu SGGW. Na festiwalu wystąpią m.in. Motörhead, HIM, Bullet for my Valentine, Steve Aoki, Soilwork, Luxtorpeda, Chemia, Hunter, czy Mesajah.

lg

KOMENTARZE

Przeczytaj także