Vinnie Paul o nowej płycie Hellyeah

/ 10 marca, 2014

10 czerwca muzycy Chad Gray, Tom Maxwell i Vinnie Paul Abbott zaprezentują swoją nową płytę – "Blood for Blood". Po rozstaniu się z Gregiem Tribbettem i Bobem "Zilla" Kakahą, z którym Vinnie Paul grał w zespole Damageplan, nowym basistą został Kyle Sanders.

O zmianie składu i nowej płycie Vinnie Paul mówi:

Po tym, jak zdaliśmy sobie sprawę z rozstania z Bobem i Gregiem, chcieliśmy być pewni, że wprowadzimy kogoś, kto będzie dla nas jak brat, z kim będziemy się czuć komfortowo. Nie chcieliśmy przechodzić przez cały proces przesłuchań i wprowadzać grona osób, o których nie mieliśmy pojęcia – o ich charakterach, dynamice, o nich samych. A Kyle jeździł z Hellyeah wiele razy ze swoim zespołem Bloodsimple, którego byliśmy wszyscy fanami. (…) Był pierwszym facetem, który przyszedł nam na myśl. I kiedy pierwszy raz do niego zadzwoniliśmy, ledwo zdążyliśmy o tym wspomnieć, a on powiedział: „Ja jestem tym facetem. Chcę to robić. Chcę to robić”. Tyle potrzebowaliśmy usłyszeć, było idealnie. Będzie wspaniałym uzupełnieniem naszego zespołu. (…)

I żeby wesprzeć Toma na gitarze, w kawałkach na tej płycie będą gitarowe pojedynki, będzie wiele części. Na trasy dołączy do nas gitarzysta. Nie ogłosimy jeszcze kto to jest, ale mogę Wam powiedzieć, że jest piekielnie dobrym gitarzystą. Więc niedługo to zrobimy. A zespół będzie silniejszy niż kiedykolwiek. Nie ma nic lepszego, jak świeża krew podczas drogi. Ci faceci będą zabójczy, my będziemy zabójczy i będziemy mieć świetną płytę na trasę.

Co myślicie o takim rozwiązaniu?

jp

KOMENTARZE

Przeczytaj także