Bez kategorii

W konkursowej puli bilety na Seven Festival!

/ 2 lipca, 2013
 
Tegoroczny Seven Festival to gratka dla fanów gitarowego grania. Na głównej scenie w tym roku zobaczymy m.in. Flapjack, Illusion, Closterkeller, Dark Tranquillity, Tiamat, My Dying Bride, Riverside, czy Korpiklaani. Koncerty na dużej scenie rozpoczną się 12 lipca i potrwają do 14 lipca.
 
Teraz Rock przygotował konkurs, w którym od wygrania są bilety na tę imprezę. Jeśli chciałbyś  zobaczyć na żywo wymienione, musisz wykonać pewne zadanie… Jakie?
 
Każdy, kto chce powalczyć o podwójne karnety na Seven Festival w Węgorzewie, musi odpowiedzieć na następujące pytanie: "Który z zespołów występujących na tegorocznej edycji Seven Festival chcesz zobaczyć najbardziej?". Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy te, które najciekawiej będą argumentowały Wasze wybory. 
 
Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Seven – konkurs". Na Wasze e-maile czekamy do 5 lipca, do godziny 12:00. Zwycięzców poznamy jeszcze tego samego dnia. Łącznie do wygrania jest siedem podwójnych wejściówek (opasek festiwalowych). 
 
 
Zgodnie z informacją od organizatora: "opaska upoważnia do wejścia na koncerty biletowane w ramach Seven Festival. Opaskę zakładamy przed wejściem na koncert samodzielnie lub z pomocą pracowników obsługi na bramkach wejściowych. Opaskę nosimy przez cały festiwal. Przy pierwszym wejściu na koncert (lub w biurze organizacyjnym) będzie można odebrać folder okolicznościowy" (będzie go można odebrać w zamian za dołączony do opaski dokument). 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

pg

KOMENTARZE