WAMI: okładka i tracklista albumu "Kill The King"

/ 4 marca, 2014

Trwają ostatnie szlify nad płytą "Kill The King", w który zaangażowane są prawdziwe legendy hard rocka – Doogie White (Rainbow, Michael Schenker, Yngwie Malmsteen), Vinny Appice (Black Sabbath, Heaven & Hell, DIO), Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake) oraz 15-letni fenomenalny gitarzysta z Polski – Iggy Gwadera, który zadebiutował dwa lata temu jako gitarzysta formacji Anti Tank Nun.

Dzisiaj zespół ujawnia tracklistę i okładkę tego wydawnictwa. Na płycie znajdzie się 11 kompozycji, które nadadzą nowy wymiar muzyce hard 'n' heavy. W stacjach radiowych krąży już singiel zatytułowany "Guardian of Your Heart", w którym gościnnie wraz z Doogie White'em zaśpiewał Piotr Cugowski z zespołu Bracia. 

Lista utworów:

01. The Rider
02. Young Blood
03. One More For Rock'n'Roll
04. Guardian Of Your Heart
05. Transition
06. The Resistance
07. Exodus (The Red Sea Crossing)
08. Heart Of Steel
09. Wild Woman (You Oughta Know)
10. Get Out Of My Way
11. I Don't Wanna Lose You

Okładka:

Piotr Cugowski, który w utworze "Guardian of Your Heart" zaśpiewał wraz z Doogie White'em opowiada o tej niezwykłej współpracy:

Piosenka jest skomponowana przez mnie do tekstu mojego brata, Doogie był  w Szczecinie przez kilka dni i nagrywał wokale do wszystkich numerów, przy tej okazji spotkaliśmy się w studiu i dokonaliśmy nagrań, które można usłyszeć na singlu. To brzmi niecodziennie i dość niewiarygodnie, ale to wszystko na prawdę się dzieje i bardzo się cieszymy z tego powodu”. Muzyk zapytany o oczekiwania w stosunku do albumu kwituje: „Wiążemy z tym projektem wielkie nadzieje, ale co się zadzieje z tym krążkiem, jak zostanie przyjęty – nie mam zielonego pojęcia.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także