Warszawski koncert Body Count przeniesiony

/ 27 maja, 2015

Zaplanowany na 16 czerwca warszawski występ zespołów Body Count oraz Suicidal Tendencies w ramach Rock In Summer został przeniesiony z Parku Sowińskiego do Klubu Progresja. Zakupione bilety zachowują ważność.

Skład warszawskiej odsłony Rock In Summer uzupełni poznańska grupa Hope, która doskonale łączy inspiracje hip-hopowe i metalowe i dała się już poznać publiczności w całym kraju licznymi występami. W ubiegłym roku debiutowali krążkiem "Da Best Of", który stanowi podsumowanie ich dotychczasowych dokonań.

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami koncertem grupy Body Count na naszej stronie wystartował konkurs – do wygrania są cztery płyty zatytułowane "Manslaughter". Zabawa potrwa do przyszłego tygodnia.

Body Count to amerykańska grupa rapcore’owa, powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i Erniego C. Muzycy jako pierwsi połączyli inspiracje hip-hopowe, heavy metalowe i hard rockowe, wyprzedzając Rage Against The Machine, Limp Bizkit czy Linkin Park. Body Count to pełnowymiarowy zespół metalowy, dowodzony przez legendarnego rapera, dzięki któremu teksty i przekaz zyskują dodatkową moc.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także