Avenged Sevenfold zapowiedział DVD z podróży

/ 27 maja, 2015

Prace nad drugim dokumentem z trasy koncertowej Avenged Sevenfold w końcu zdecydowanie ruszyły do przodu. Film o „muzyce jako podróży, która zabiera cię w miejsca, w które nigdy nie spodziewałeś się dotrzeć” powstaje już dość długo – frontman zespołu, M. Shadows, opowiadał o nim w jednym z wywiadów w 2014 roku…

Będzie on zawierał cały świat, jaki nakręciliśmy przez ostatnie pięć lat, gdy byliśmy w tych wszystkich różnych krajach z naszym operatorem. Myślę, że to będzie zabawne. Nakręcimy kilka dużych koncertów – na przykład nadchodzący występ w stolicy Meksyku i parę innych – i przepleciemy występy na żywo w tym ogromnym DVD, które chcemy zrobić.

… oraz w 2012 roku:

Próbujemy nagrywać wszędzie poza Stanami Zjednoczonymi. Właśnie tak robiliśmy tego lata w Europie z Rafą, który nagrał nasze pierwsze DVD, „Live in the LBC”. Teraz chcemy nagrać coś w Azji i Ameryce Południowej. Wydamy coś, co będzie reprezentowało wszystkich.

Rafa Alcantara pracował również z zespołem przy opublikowanym w 2007 roku dokumencie „All Excess”. Dokładnej daty premiery „This Is Bat Country” jeszcze nie podano, ale wszystko wskazuje na to, że film może ukazać się jeszcze w tym roku. Zobaczcie jego zapowiedź.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także