Wielka gwiazda na Przystanku Woodstock 2015!

/ 23 października, 2014

Każdy, kto słuchał wczoraj Radiowej Trójki już zapewne wie, że Jurek Owsiak ogłosił pierwsza gwiazdę przyszłorocznego Przystanku Woodstock. W audycji "Sie Kręci" organizator imprezy poinformował słuchaczy, że pierwszym zagranicznym wykonawcą, który pojawi się w Kostrzynie nad Odrą w 2015 roku będzie Black Label Society. To bez wątpienia znakomita wiadomość dla wszystkich miłośników mocnego, gitarowego grania. Kto jak kto, ale jeden z najlepszy gitarzystów na świecie – Zakk Wylde – wie jak rozkręcić rockową imprezę.

Grupa Black Label Society istnieje od 1998 roku i ma na swoim koncie dziewięć albumów studyjnych, z których ostatnim jest "Catacombs of the Black Vatican" z kwietnia 2014 roku. Poza wspomnianym Zakkiem Wyldem, liderem grupy, w skład formacji wchodzą: John DeServio, Dario Lorina oraz Jeff Febb. Grupa niedawno gościła w naszym kraju – w czerwcu odbyły się dwa koncerty (we Wrocławiu oraz Warszawie).

To pierwsze ogłoszenie związane z przyszłorocznym Przystankiem Woodstock. W najbliższych tygodniach Jurek Owsiak powinien podać więcej nazw zespołów, które pojawią się na imprezie. Trzymamy kciuki, żeby kolejne ogłoszenia były równie interesujące!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także