Wokalista Arctic Monkeys nie chce… swojej mamy na koncertach

/ 16 września, 2013

Muzycy rockowi często dają z siebie wszystko w czasie koncertów. Niekiedy zdarza się, że robią nieprzyzwoite rzeczy na scenie. Wokalista Arctic MonkeysAlex Turner – przyznał w jednym z wywiadów, że nie może być do końca sobą, gdy ma świadomość, że wśród zgromadzonej publiczności jest jego mama. Ostatnio pojawiła się na Glastonbury Festival.

Ona ma ogromny ubaw w czasie koncertów, może nawet większy niż ja. Była na tym festiwalu z całym swoim gangiem. Nawet nie załatwiałem dla niej biletów, wszystko zrobiła sama – w związku ze swoimi urodzinami. Czuje się coś dziwnego, gdy ma się świadomość, że na festiwalu jest własna matka. A gdy ona tam jest, ja nie mogę być niegrzeczny.

Zapytałem ją, czy w przyszłości możemy ustalić, na które festiwale się wybiera, żebym ja się na nich nie pojawiał. Oczywiście bardzo ją kocham… nie zrozumcie mnie źle.

Nowy album zespołu Arctic Monkeys zatytułowany "AM" został opublikowany tydzień temu. Muzycy promowali to wydawnictwo singlem "Why'd You Only Call Me When You're High?", na który składały się dwa utwory – tytułowy oraz "Stop The World I Wanna Get Off With You". Oba zostały opublikowane w sieci.

Niedawno Matt Helders wspominał, że zespół wie, kiedy należy skończyć muzyczna karierę. Zdaniem perkusisty Arctic Monkeys najważniejsze jest, żeby nie stracić "tego czegoś".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także