Wokalista As I Lay Dying chciał zabić żonę?

/ 8 maja, 2013

Jak poinformowała stacja FOX5 San Diego wokalista As I Lay Dying został aresztowany wczoraj w  centrum handlowym w Oceanside w stanie Kalifornia. Dochodzenie w sprawie Lambesisa policja rozpoczęła w ubiegłym tygodniu, po doniesieniu, że muzyk starał się nakłonić kogoś do zabójstwa swojej małżonki. 

Wczoraj rzekomo znów chciał zlecić zabójstwo, tym razem jednak płatnym mordercą był podstawiony policjant. – Słyszałam jak jeden z naszych kapitanów mówił, że zapobiegliśmy tragedii – powiedziała Jan Caldwell, rzeczniczka biura szeryfa hrabstwa San Diego. 
 
Tim Lambesis przebywa obecnie w areszcie. Jest podejrzewany o nakłanianie osób trzecich do popełnienia zabójstwa. Muzyk ma stanąć przed sądem w czwartek popołudniu. 
 
 
Jak informuje Reuters, policja ze względu na dobro śledztwa nie zdradza szczegółów dotyczących sprawy. Nie wiadomo dlaczego Lambesis chciał zlecić zabójstwo swojej żony i jak policja dowiedziała się o planach muzyka. Według tej agencji informacyjnej żona Lambesisa, Meggan we wrześniu ubiegłego roku złożyła w sądzie papiery rozwodowe. 
 
Tim Lambesis niedawno zaangażował się w nowy projekt muzyczny, nazwany Pyrithion. Grupa wydała w kwietniu debiutancki minialbum. Pisaliśmy o tym wydawnictwie już wcześniej. Wokalista jest również założycielem projektu Austrian Death Machine.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także