Wokalista Slipknot nagra audiobooka

/ 18 sierpnia, 2011

W jednym z wywiadów Corey Taylor powiedział, że jego fani coraz częściej dopominają się o wersję audio jego ksiązki „Seven Deadly Sins – Settling The Argument Between Born Bad And Damaged Good”. Początkowo wydawnictwo nie było zdecydowane na taki krok, ale kiedy zauważyło, że zainteresowanie jest ogromne – wyraziło wstępne zainteresowanie takim rozwiązaniem.

Ksiązka „Seven Deadly Sins” jest swego rodzaju autobiografią Taylora. Opowiada on o swoich problemach alkoholowych i stylu życia, który prowadził w latach 90-tych. Jest to bardzo dosadna i ekstremalna literatura. Mimo tego, została doceniona przez czytelników i znalazła się na 26. miejscu bestsellerów wg New York Timesa. Ksiązką została wydana w 2011 roku.

Corey Taylor mówi, że chciałby, żeby jego książkę w wersji audio czytali Morgan Freeman, Christopher Walken i Betty White.  Sam jednak powiedział, że nie wie czy to się uda i może zdarzyć się tak, że sam zajmie się odczytaniem treści. Nie wiadomo, kiedy może pojawić się rzeczony audiobook.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także