Wrześniowy "Teraz Rock" od jutra w sprzedaży

/ 25 sierpnia, 2015

Wszystko o Iron Maiden, a to za sprawą 12-stronicowej wkładki, którą poświęciliśmy tej brytyjskiej legendzie muzyki metalowej. Poza historią grupy, wywiadami i ciekawostkami, pokusiliśmy się o przygotowanie recenzji wszystkich płyt Iron Maiden. Łącznie z "The Book of Souls", której premiera przewidziana jest dopiero na początek września!

Ponieważ wakacje to czas wielkich muzycznych imprez, ponownie w numerze umieściliśmy dział "Koncertowe lato". Tym razem nasi redaktorzy bliżej przyjrzeli się trzem wielkim wydarzeniom muzycznym – Przystankowi Woodstock, festiwalowi w Jarocinie i koncertowi AC/DC na warszawskim Stadionie Narodowym.

Czego jeszcze możecie spodziewać się we wrześniowym "Teraz Rocku"? Nie będą zawiedzeni fani takich wykonawców jak: Motörhead, Chemia, Sex Pistols, Rise Against, Tori Amos, Red Hot Chili Peppers czy Yes. To jednak tylko przedsmak tego, co znajdzie się w numerze, ale o tym przekonacie się już za kilkanaście godzin…

Najnowszy numer naszego pisma do sprzedaży trafi 26 sierpnia – dostępny będzie w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz e-Kiosku (forma elektroniczna). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także