Bez kategorii

Wygraj bilety na Green Day!

/ 3 czerwca, 2013
Zgodnie z zapowiedzią z czerwcowego numeru magazynu Teraz Rock, startujemy dziś z konkursem, w którym do wygrania jest 5 podwójnych biletów na łódzki koncert zespołu Green Day (szczegóły dotyczące koncertu TUTAJ). 
 
Co należy zrobić, by wziąć udział w naszej zabawie? Trzeba sięgnąć po najnowszy, czerwcowy numer miesięcznika Teraz Rock, otworzyć go na 8. stronie i zrobić sobie "wspólne" zdjęcie z Billiem Joe Armstrongiem. Wystarczy przyłożyć głowę obok fotografii artysty i "pstryknąć" sobie zdjęcie. 
 
 
Spośród nadesłanych prac wybierzemy pięć najciekawszych. Liczymy na Waszą kreatywność, fantazję i zmysł artystyczny. Udowodnijcie nam, że to właśnie Wam należą się podwójne zaproszenia na koncert Green Day
 
Zdjęcia należy przesłać do 10 czerwca na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Green Day". W wiadomości należy podać również imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę. 
 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.
 
W związku ze startem konkursu dotyczącego zespołu Green Day, przesuwamy start drugiego półfinału najlepszych wokalistów, w naszej zabawie Teraz Rock Band

pg

KOMENTARZE