Bez kategorii

Wygraj karnet na Jarocin Festiwal z TerazRock.pl!

/ 8 lipca, 2014

Każdy, kto śledzi uważnie naszą stronę wie, że w tym roku na festiwalu w Jarocinie będzie działo się naprawdę wiele. Między 18 a 20 lipca zaprezentują się między innymi tacy wykonawcy jak: Anathema, Matisyahu, Coma, Kult, Dezerter, Luxtorpeda, You Me At Six, Enej, The Real McKenzies oraz muzycy związani z projektem "Grabaż 30".

Chciałbyś być częścią tego niezwykłego muzycznego wydarzenia? Dzięki naszej stronie możesz dołączyć do tysięcy fanów. W naszym nowym konkursie mamy do wygrania cztery pojedyncze karnety na cały Jarocin Festiwal 2014!

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie musi OPISAĆ NAJWSPANIALSZE PRZEŻYCIE ZWIĄZANE Z JAROCIŃSKIM FESTIWALEM. Teksty proszę przesyłać na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "Jarocin Festiwal 2014". W treści proszę podać również imię oraz nazwisko, a także numer telefonu.

Zwycięzcy będą mogli odebrać karnety bezpośrednio na festiwalu. Zabawa trwa do 14 lipca, do godziny 23:59. Listę zwycięzców ogłosimy dzień później.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE