Bez kategorii

Wygraj meet & greet z Avenged Sevenfold!

/ 28 maja, 2014

Chyba żadnemu miłośnikowi twórczości zespołu Avenged Sevenfold nie trzeba przypominać, że muzycy już za kilka dni – 4 czerwca – pojawią się w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to koncert wyjątkowy, ponieważ sam zespół jest wyjątkowy. Ale dzięki nam to wielkie muzyczne wydarzenie może być jeszcze bardziej fascynujące, a wszystko dlatego, iż mamy dla Was dwa zaproszenia na meet & greet z Avenged Sevenfold!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać jedno z nich? Przesyłajcie do nas swoje prace (zdjęcia, projekty graficzne, opowiadania, wiersze i wszystkie inne) potwierdzające Waszą miłość do zespołu Avenged Sevenfold. Nie narzucamy konkretnych ram – liczymy na Waszą kreatywność!

Gotowe prace przesyłajcie na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "A7X", a w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 maja do godziny 23:59. Nazwiska zwycięzców ogłosimy natomiast dzień później. Organizatorzy spotkania z Avenged Sevenfold skontaktują się z osobami, które wyznaczymy.

Przypominamy jednocześnie, że nadal można kupić bilety na koncert Avenged Sevenfold – więcej informacji na temat wejściówek na stronie organizatora, agencji Live Nation Polska.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE