Wygraj wejściówki na The Doors Alive

/ 9 września, 2013

Fanów zespołu The Doors jest w Polsce bardzo wielu. Z przyczyn oczywistych nie mogą oni zobaczyć swojego ulubionego zespołu na żywo, ale za sprawą tribute bandu The Doors Alive będą mogli poczuć magię tych ponadczasowych, legendarnych utworów.

Wspomniana formacja już niedługo przyjeżdża do naszego kraju, żeby zagrać trzy koncerty – w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie (szczegóły TUTAJ). W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest w sumie dziesięć podwójnych zaproszeń na wspomniane koncerty.

Wejściówki może otrzymać każdy, kto ciekawie odpowie na pytanie:

Który utwór z repertuaru The Doors najlepiej nadaje się do wykonania "na żywo" i dlaczego?

Odpowiedzi należy przesyłać do 12 września na adres konkurs@terazrock.pl. W tytule wiadomości należy wpisać "The Doors Alive", ponadto w treści e-maila należy zaznaczyć, na który koncert chce się otrzymać wejściówki. W naszej puli są po trzy podwójne zaproszenia do Wrocławia i Warszawy oraz cztery podwójne zaproszenia do Krakowa. Wiadomości muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym (niezbędnym do wysłania ewentualnej nagrody).

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także