Bez kategorii

Wygraj wejściówki na koncert Patti Smith!

/ 7 sierpnia, 2014

Już 17 sierpnia w Warszawie swoje największe przeboje, takie jak "Because the Night" czy "Gloria", oraz utwory z najnowszego albumu "Banga" zaprezentuje sama Patti Smith. Występ artystki elektryzuje tysiące jej fanów w naszym kraju i mimo, że bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten niezwykły koncert!

Każdy, kto chciałby wziąć udział w konkursie jest zobowiązany do przesłania zdjęcia dokumentującego jego miłość do Patti Smith i jej muzyki. Nie narzucamy tutaj konkretnych ram – mogą być ciekawe fotomontaże, mogą być zdjęcia wydawnictw artystki, mogą być zdjęcia z samą piosenkarką. Musi być przede wszystkim interesująco.

Zdjęcia przesyłajcie na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wiadomości wpisując "Patti Smith". W treści podajcie imię, nazwisko i adres korespondencyjny. Swoje prace możecie przesyłać do nas do 11 sierpnia do godziny 23:59. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy dzień później.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE