Bez kategorii

Wygraj wyjątkową płytę „25 lat Tylko/Teraz Rocka”!

/ 2 grudnia, 2016

Czytelnicy „Teraz Rocka” mieli już okazję do wygrania niezwykłych, limitowanych płyty przygotowanych z okazji 25-lecia istnienia naszego pisma. Teraz dziesięć winyli będziecie mogli zgarnąć w konkursie organizowanym przez portal TerazRock.pl.

Tu można zobaczyć, jak wyglądał proces powstawania płyty „25 lat Tylko/Teraz Rocka”:

Chcielibyście mieć takiego winyla w swojej kolekcji? Weźcie udział w naszej zabawie, w której do wygrania jest aż dziesięć egzemplarzy tych niezwykłych płyt. Co trzeba zrobić? Wysłać nam ciekawe/śmieszne/oryginalne zdjęcie, na którym widoczny będzie najnowszy, grudniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.

Codziennie, począwszy od niedzieli, przez kolejnych dziesięć dni ogłaszali będziemy nazwisko zwycięzcy, będziemy również publikowali wybrane przez nas zdjęcie. Swoje prace wysyłajcie na adres konkurs@terazrock.pl, koniecznie w wiadomości e-mail podajcie swoje dane osobowe oraz adres do ewentualnej wysyłki nagrody, samą wiadomość zatytułujcie natomiast „25 lat Tylko/Teraz Rocka”​.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE