Wymaluj się w Iron Maiden

/ 9 lipca, 2015

Festiwal malowania twarzy i ciała Paintopia odbywa się co roku w Wielkiej Brytanii. Na tegoroczną edycję Włoch Matteo Arfanotti przygotował coś nie tylko dla fanów tej formy sztuki, lecz także dla słuchaczy metalu, a w szczególności Iron Maiden.

Uważamy, że od dziś wszyscy wybierający się na koncert zespołu Bruce’a Dickinsona i Steve’a Harrisa powinni wyglądać tylko tak!

Matteo Arfanotti w swojej branży nie ma sobie równych. Nie bez przyczyny środowisko dwukrotnie już okrzyknęło go najlepszym artystą zajmującym się bodypaintingiem na świecie. Malarz ciała szybko znalazł naśladowców, lecz nie owijajmy w bawełnę – muszą jeszcze trochę popracować, by dorównać mistrzowi.

Always a pleasure to be an inspiration for other painters…. 😛

Posted by Matteo Arfanotti on 6 lipca 2015

Jeśli zapragnęliście, by dać się wymalować arcyzdolnemu Włochowi, kolejna edycja festiwalu Paintopia odbędzie się 13-15 maja 2016 roku w Norwich w Wielkiej Brytanii. Na stronie internetowej imprezy już dziś można zadeklarować swoją chęć zostania modelką bądź modelem.

Wiosną przyszłego roku najmodniejsze powinno być poniższe wcielenie Eddiego, z okładki nadchodzącego pierwszego podwójnego albumu Iron Maiden „The Book of Souls”. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byście zażyczyli sobie wymalowanie na ciele którejś z jego poprzednich inkarnacji.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także