Yes przyjeżdża do Polski

/ 19 lipca, 2013
 
Na koncercie grupa Yes zaprezentuje w całości swoje trzy albumy: "The Yes Album" (1971), "Close to the Edge" (1972) i "Going for the One" (1977). Wszystkie utwory zostaną zagrane w kolejności występowania na albumach studyjnych. 
 
Yes zagra w Warszawie 2 czerwca 2014 roku. Koncert odbęzie się w Sali Kongresowej. Cena najtańszych biletów to 165 złotych, najdroższe to koszt 286 złotych. 
 
 
Steve Howe, gitarzysta Yes tak skomentował nadchodzącą trasę koncertową:
 
 
Graliśmy te trzy albumy w całości podczas naszej trasy po Północnej i Południowej Ameryce, fani byli zachwyceni. 
 
 
Jego słowa potwierdza Chris Squire, współzałożyciel i basista Yes:
 
 
Fani naprawdę to kochają. I my także. Dodatkowo wykonywać będziemy  utwory, które rzadko graliśmy na żywo. Jednego utworu – "Venture" z "The Yes Album" – nigdy nie wykonywaliśmy na żywo do czasu tej trasy.
 
 
Alan White, perkusista grupy dodaje:
 
 
Tak jak podczas naszej "trzyalbumowej" trasy po obu Amerykach, tak i w Europie będzie to świetna okazja, aby pokazać naszym fanom w Europie rozwój Yes przez te wszystkie lata i przywołać najlepsze wspomnienia tamtych czasów, a także stworzyć nowe. Czekamy na koncerty w Europie, zagranie trzech albumów, a przede wszystkim na spotkanie się z naszymi wspaniałymi fanami. To świetna zabawa także dla nas, mamy nadzieję, że fani w całej Europie będą zadowoleni z naszych koncertów.
 
 
Grupa Yes zagra w składzie: Chris Squire (gitara basowa), Steve Howe (gitara), Alan White (perkusja), Geoff Downes (instrumenty klawiszowe) i Jon Davison (wokal).
 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także