Zespół Aerosmith zmuszony do odwołania dwóch koncertów

/ 19 sierpnia, 2013

Chińscy fani zespołu Aerosmith mogą być zawiedzeni. Ich idole mieli zagrać dwa koncerty – w Szanghaju (21 sierpnia) i w Tajpej (24 sierpnia), ale do występów nie dojdzie. Wszystko z powodu miejscowego organizatora, który "nie dopełnił warunków umowy". Jest to o tyle przykra wiadomość, że na pierwszym z wymienionych koncertów miało być 25 tysięcy osób.

O sprawie wypowiedział się lider Aerosmith, Steven Tyler:

Jesteśmy niezwykle smutni, że zawiedliśmy naszych oddanych fanów. Zaprosili nas do swojego kraju, a my – w związku z nieprzewidzianymi okolicznościami – nie mogliśmy wystąpić. Byliśmy niezwykle podekscytowani, że podzielimy się z nimi naszą muzyką. Czekamy jednak na dzień, kiedy będziemy mogli w końcu zagrać koncert, na który zasługują.

W podobnym tonie wypowiadali się inni muzycy zespołu. Wszyscy zgodnie obiecali, że przyjadą do Chin w najbliższym możliwym terminie. Żaden jednak nie wspomniał, jakich warunków umowy nie wypełnił organizator koncertów.

Miejmy nadzieję, że odwołanie podróży do Chin nie wpłynie źle na muzyków Aerosmith, którzy niedawno przyznali, że podróż do Azji z 2011 roku uratowała ich zespół przed rozpadem (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także