Zespół Sweet na jedynym koncercie w Polsce

/ 22 lutego, 2013

Grupa rozpoczyna na początku roku światową trasę koncertową pod szyldem NYC World Tour 2013, w ramach której wystąpi 28 lutego w Katowicach (Megaclub). Z powodu logistycznych problemów dot. zgrania terminów początkowej części trasy, występ planowany w Warszawie musiał zostać odwołany, natomiast koncert w Katowicach odbędzie się dzień wcześniej niż planowano. Nowa data to 28 lutego 2013. Zakupione bilety na warszawski koncert można zwracać w punktach zakupu, lub pozostaną ważne na koncert w Katowicach.

Muzycy wracają do Polski dokładnie po dwóch latach – w marcu 2011 roku wystąpili razem z Smokie i Slade na 3 koncertach. Największym przebojem Sweet jest utwór "Block Buster!", który dotarł na szczyt list przebojów w Wielkiej Brytanii i 5 innych krajach.

Po Sweet na żywo możemy spodziewać się prawie 2 godzin hard/glam rocka w wyjątkowej oprawie. W roli supportu zobaczymy dobrze już znaną w naszym kraju niemiecko-grecko-polską grupę Tri State Corner.

Szczegóły: 

28.02.2013 (czwartek)

Katowice

Mega Club, Żelazna 15
Wejście 19:00, start 20:00
www.megaclub.pl

Bilety w cenie 120 zł przedsprzedaż, 140 w dniu koncertu dostępne w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Ticketpro, Eventim oraz klubie.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także