Bez kategorii

Zgarnij buty Vans!

/ 18 czerwca, 2013
 
W czerwcowym numerze naszego pisma zapowiadaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą buty Vans. Jak obiecaliśmy, tak robimy. Dziś startuje nowa zabawa, w której łącznie do wygrania jest osiem par butów tej kultowej amerykańskiej marki.
 
 
Dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie mamy następujące zadanie: "zrób zdjęcie na którym pokażesz nam, co będziesz robił w swoich nowiutkich Vansach". 
 
Fotografie należy przesłać do 25 czerwca na adres konkurs@terazrock.pl w temacie wpisując "Konkurs – Vans". W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę. Ważne! W treści wiadomości proszę również podać, który rozmiar butów Was interesuje. Poniżej prezentujemy zdjęcie obuwia z rozmiarami podanymi na metce:
 
 
Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy najciekawsze. Pokażcie nam, że zasługujecie na buty Vans i będziecie w nich realizować ciekawe przedsięwzięcia. 
 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie

pg

KOMENTARZE