Zmarł perkusista Twisted Sister i Adrenaline Mob

/ 22 marca, 2015

A.J. Pero, którego kojarzą wszyscy fani twórczości Twisted Sister, zmarł podczas trasy koncertowej grupy Adrenaline Mob, z którą okazjonalnie występował na scenie. Do zdarzenia doszło w nocy podczas przejazdu autokarem z jednego miasta do drugiego. Muzyk poszedł spać, ale już się nie obudził. W szpitalu, po wstępnym badaniu, uznano, że zawiodło serce 55-letniego perkusisty. 

O śmierci A.J. Pero pisano między innymi na Facebooku. Poza oficjalnym kontem grupy Adrenaline Mob, do smutnej informacji odniósł się również Dee Snider, wokalista Twisted Sister:

Post użytkownika Dee Snider.

Perkusista zyskał największą popularność właśnie podczas swojej przygody z grupą Twisted Sister. Dołączył do legendarnego już zespołu w 1982 roku i był współtwórcą jednego z jego największych hitów, czyli "We're Not Gonna Take It". Opuścił grupę w 1986 roku, żeby ponownie do niej wrócić w 1997 roku. Od tamtej pory współtworzył Twisted Sister. Z grupą Adrenaline Mob występował tylko podczas przerw związanych z obowiązkami w swoim podstawowym zespole.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także