Znani muzycy grają dla bezdomnych czworonogów

/ 9 października, 2013

Nowe "Alter Ego" to głosy Marka Piekarczyka (TSA), Damiana Ukeje oraz Oli Wysockiej (Milczenie Owiec), instrumentalnie zaangażowali się: Tomek Snake Kamiński (The SNEG, Doda), Wojtek Horny (Kombii), Maciej Jeleniewski (Deer Project), Mateusz Sieńko (Milczenie Owiec) i Łukasz Jeleniewski perkusista LIPALI. Piosenka w nowej odsłonie to mieszanka porządnego szarpanego rocka z melodyjnym refrenem.

Dlaczego w numer tchnięto drugie życie? Akcja jest częścią projektu "Ciężkie granie, aby zwierzętom było lżej", ten wyjątkowy singiel i teledysk powstał aby wspomóc bezdomne zwierzęta i ma na celu zwrócenie uwagi na problem przepełnionych schronisk.

Założyciel Pomorskiej Fundacji Pies Szuka Domu oraz pomysłodawca przedsięwzięcia, Artur Lewandowski.

Naszym założeniem było zorganizowanie akcji, która będzie skupiała się na pozytywnych działaniach pro zwierzęcych, a przekaz kierujemy przede wszystkim do  ludzi młodych oraz do wszystkich młodych duchem.

Fundacja powstała z inicjatywy ludzi, którym nieobojętny jest los zwierzaków. Założona po to by ratować porzucone zwierzęta – głównie psy – leczyć je, opiekować się nimi, a potem znajdować dla nich domy. Działa od dwóch lat i do tej pory doprowadzono do adopcji ponad 400 psów i kilkudziesięciu kotów. Pod opieką Fundacji znajdują się również konie uratowane przed rzeźnią, kozy oraz kilka niepotrzebnych kotów.

Płyta z piosenką "Pies Szuka Domu – Alter Ego" (zawierająca ścieżkę audio i teledysk), to "cegiełka" na rzecz podopiecznych Pomorskiej Fundacji Pies Szuka Domu. Dochód zostanie w całości przekazany na cele statutowe fundacji. Wszystkich zainteresowanych posiadaniem krążka zachęcamy do składania zamówień, koszt to 35 zł (lub więcej): ola@piesszukadomu.pl

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także