Zostań wokalistą grupy Kruk

/ 10 kwietnia, 2013

Kruk na najbliższych koncertach skorzysta z wokalnych usług Andrzeja Kwiatkowskiego, z grupy Expressive i jednocześnie rozpoczyna się otwarty casting na wolne stanowisko w formacji. 

Muzycy zachęcają do wysyłania swoich wokalnych możliwości pod adres krukvoice@gmail.com. Oprócz własnych propozycji kandydaci na nieobstawione stanowisko w zespole Kruk mogą pobrać instrumentalne wersje utworów grupy i dograć do nich wokale. Pliki można pobrać TUTAJ. Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 maja. 
 
– Biorąc pod uwagę fakt, że rozstajemy się w absolutnie przyjaznej atmosferze, jestem przekonany, że będziecie mogli jeszcze nie raz zobaczyć Tomka z nami, a być może i usłyszeć na nowej płycie. Z muzyką jest trochę jak z życiem, jak z ludźmi, raz im ze sobą po drodze, a innym razem nie. Ciężka praca bardzo często niesie za sobą ofiary – skomentował odejście dotychczasowego wokalisty Piotr Brzychcy, gitarzysta grupy Kruk.
 
Kruk wydał pod koniec 2012 roku album "Be3". To czwarte studyjne dzieło w dyskografii grupy. Wydawnictwo było promowane teledyskiem, który został nakręcony do piosenki "Gdyby upadł świat":

Redakcja | fot. Marcin Wojtaszczyk

KOMENTARZE

Przeczytaj także