A Perfect Circle udostępnia teledysk w technologii 2D [WIDEO]

/ 26 maja, 2018

20 kwietnia na rynku ukazał się długo oczekiwany album grupy A Perfect Circle zatytułowany „Eat the Elephant”. Znalazł się na nim m.in. utwór „TalkTalk”. Muzycy udostępnili właśnie w sieci zrealizowany do niego teledysk. 

Jak dobrze znasz twórczość Iron Maiden? Nowa aplikacja służy pomocą

Poniżej możecie się z nim zapoznać:

To połączenie dotyku i doświadczenia wizualnego. Pochodzę z epoki, kiedy fizyczne obcowanie z muzyką było czymś szanowanym… Coś takiego, jak ten hologram, przywraca ludziom ekscytację z rzeczy wizualnych 

– powiedział Maynard James Keenan

Wspomniany przez wokalistę APC hologram to dodatek do wersji deluxe albumu „Eat The Elephant”. 58-minutowy film (wyświetlany równolegle z trwaniem płyty), w którym widzimy dziwny świat oczami dziewczynki, pojawia się, gdy słuchacz przyłoży pryzmat do urządzenia mobilnego i wpisze specjalny kod. Za jego reżyserię odpowiada Steven Sebring, który ma na swoim koncie takie filmy, jak „Horses: Patti Smith and Her Band” czy „Patti Smith: Sen życia”.

Wcześniej natomiast zespół pochwalił się teledyskiem do kompozycji „Disillusioned” w reżyserii  Alexa Howarda, którego fabuła jest bezpośrednio powiązana z samym tekstem utworu (społeczeństwo uzależnione od nowych technologii).

Przypomnijmy, że w tym roku do Polski, po raz pierwszy, przyjedzie formacja A Perfect Circle. Koncert odbędzie się 15 grudnia w Tauron Arenie w Krakowie. 

Wywiad z Maynardem Jamesem Keenanem znajdziecie w kwietniowym „Teraz Rocku”, dostępnym w naszym sklepie. W numerze zapoznacie się także z recenzją płyty „Eat The Elephant”. Bartek Koziczyński przyznał jej maksymalną ocenę, czyli 5 gwiazdek. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także