A Perfect Circle w Polsce. Znamy gościa specjalnego

/ 3 września, 2018

Chelsea Wolfe wystąpi w roli gościa specjalnego podczas polskiego koncertu A Perfect Circle 15 grudnia w TAURON Arena Kraków. Artystka powraca do Polski w ramach trasy promującej jej najnowszy, świetnie przyjęty, album „Hiss Spun”.

Przypomnijmy, że grupa A Perfect Circle przyjedzie do Polski w związku z promocją swojej płyty zatytułowanej „Eat the Elephant”.

Ceny biletów na koncert A Perfect Circle

  • Stojące kat. 1 (płyta stojąca) – 240 / 260 zł
  • Stojące kat. 2 (early entrance) – 300 / 320 zł
  • Siedzące kat. 1 – 270 / 290 zł
  • Siedzące kat. 2 – 210 / 230 zł

Chelsea Wolfe swoim nowym albumem „Hiss Spun” zachwyciła zarówno krytyków muzycznych, jak i fanów. Amerykańska artystka prezentuje światu mroczną stronę ludzkiej natury od 2010 roku, gdy premierę miał jej debiutancki album „The Grime and the Glow”. Od tamtej pory światło dzienne ujrzały kolejne – i bardzo udane – krążki: „Apokalipsis”, „Pain Is Beauty” oraz „Abyss”.

Nagrany późną zimą 2017 roku w Salem „Hiss Spur” łączy wszystkie style muzyczne, z którymi kojarzona jest Chelsea Wolfe – folk, doom metal i gothic – dodając coś niespotykanego wcześniej: niezwykłą paletę różnorodnych emocji i kalejdoskop nastrojów.

To zmienna płyta – zupełnie jak moje uczucia. Cykliczność, obsesja, przyciąganie… To wszystko jest tutaj obecne, ale tym razem od tego nie uciekam. Chciałam się otworzyć – dlatego przygotowany materiał jest bardzo osobisty.

– wyjawia artystka. W kolejną europejską trasę Chelsea Wolfe wyrusza jako gość specjalny A Perfect Circle.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także