A Perfect Circle wykonał premierowy materiał na żywo [WIDEO]

/ 18 kwietnia, 2018

Już w ten piątek, 20 kwietnia, ukaże się nowy album A Perfect Circle, zatytułowany „Eat The Elephant”. W miniony weekend grupa wystąpiła jako jedna z gwiazd na festiwalu Coachella. Poniżej możecie obejrzeć cały występ.

Dream Theater jak Nirvana? James LaBrie wyjaśnia

Blisko godzinny set A Perfect Circle zawierał aż siedem utworów z nadchodzącej płyty. Grupa, oprócz znanych już z sieci utworów, zaprezentowała także kilka innych. Setlistę uzupełniły dwie piosenki z „Thirteenth Step” oraz po jednej z „Mer de Noms” i „eMOTIVe”.

Oto setlista koncertu:

 1. Eat the Elephant
 2. Disillusioned
 3. Weak and Powerless
 4. Rose
 5. The Contrarian
 6. TalkTalk
 7. Hourglass
 8. Counting Bodies Like Sheep to the Rhythm of the War Drums
 9. So Long, and Thanks for All the Fish
 10. The Outsider
 11. The Doomed

Producentem nadchodzącego albumu APC jest Dave Sardy, który współpracował w przeszłości m.in. ze Slayerem czy Marilynem Mansonem. Płyta została nagrana w składzie: Maynard James Keenan (wokal), Billy Howerdel i James Iha (gitary), Jeff Friedl (perkusja) oraz Matt McJunkins (bas). 

Wywiad z Maynardem Jamesem Keenanem znajdziecie w kwietniowym „Teraz Rocku”, dostępnym w kioskach, naszym sklepie i w formie e-wydania. W numerze zapoznacie się także z recenzją płyty „Eat The Elephant”. Bartek Koziczyński przyznał jej maksymalną ocenę, czyli 5 gwiazdek. Pochlebne opinie wygłaszają także inni – dziennikarz „Rolling Stone” napisał:

„Eat The Elephant” to nastrojowy i delikatny portret zespołu, który dorósł i nagrał płytę ukazującą, w jakim miejscu są teraz

Z kolei amerykański magazyn „Kerrang!” dodaje, że to „przyszły klasyk”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także