AC/DC na planie nowego teledysku? Tajemnicze zdjęcia w internecie [FOTO]

/ 19 września, 2020

Brazylijski fanklub AC/DC opublikował nowe zdjęcia zespołu. Zdjęcia ponoć zostały udostępnione na oficjalnej stronie AC/DC, po czym zostały usunięte. Na zdjęciach widać cały zespół, wraz z Philem Ruddem i Steviem Youngiem i wyglądają na plan teledysku.

Możecie je obejrzeć poniżej.

Plotki o nowej płycie AC/DC krążą od dawna, choć sam zespół uparcie milczy. Wśród muzyków, którzy mówili, że grupa pracuje nad nową płytą jest Dee Snider z zespołu Twisted Sister, który powiedział:

Niedawno jadłem kolację z Brianem Johnsonem i rozmawialiśmy o powrocie zespołu. Wyjawił mi wiele rzeczy, o których nie mogę mówić, ale wiemy ze zdjęć i Brian to potwierdził, że zespół był w studiu i nagrywał. Wrócił klasyczny skład i będzie parę niespodzianek, o których nie mogę mówić, dotyczących Malcolma Younga. Kiedy o nich usłyszałem, szczęka opadła mi na ziemię. Mogę tylko powiedzieć, że będzie obecny na płycie. Będzie to więc takie AC/DC, jakie znamy i kochamy.

%%REKLAMA%%

Informacje o nowej płycie AC/DC wyjawił ostatnio także Nergal z Behemotha. Zapytaliśmy go, co wie na ten temat. Odpowiedział nam:

Są to outtake’i z „Rock Or Bust”, będzie więc Malcolm i reszta klasycznego składu. Zdziwię się, jeśli tak się nie stanie (śmiech). Wtedy będę musiał odszczekać te słowa. Dla mnie, jako fana, to święto. Celebrowanie muzyki artystów, których się wielbi.

Na nowej płycie mają znaleźć się utwory nad którymi pracował jeszcze Malcolm Young.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także