AC/DC udostępnił nagranie pochodzące z 1981 roku [WIDEO]

/ 16 lipca, 2020

25 lipca 2020 roku minie 40 lat od wydania płyty „Back In Black” AC/DC. Pierwszy album zespołu z wokalistą Brianem Johnsonem ukazał się zaledwie kilka miesięcy po tragicznej śmierci Bona Scotta. „Back In Black” należy do najlepiej sprzedających się płyt w historii muzyki rozrywkowej. W USA sprzedało się 25 milionów egzemplarzy płyty, a na świecie ta liczba może sięgać nawet 50 milionów. Wyżej jest tylko „Thriller” Michaela Jacksona.

Z okazji 40. rocznicy wydania płyty AC/DC rozpoczął serię filmów dokumentalnych opowiadających o powstawaniu tej płyty, a wykorzystujących archiwalne nagrania wywiadów i koncertów. 

%%REKLAMA%%

Wśród opublikowanych rarytasów znalazł się również fragment występu AC/DC z 1981 roku. Podczas koncertu w Tokio wykonali „What Do You Do For Money Honey” i to nagranie pojawiło się na ich kanale w serwisie YouTube:


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

mg | fot. Picasa 2.7

KOMENTARZE

Przeczytaj także