Glaca nagrał z japońskim producentem. Posłuchaj pierwszego utworu! [WIDEO]

/ 16 lipca, 2020

„Serce”, bo tak został zatytułowany wspólny projekt tych dwóch Artystów, to efekt przyjaźni Glacy i Toshi Kasai. Japońskiego producenta z polskim muzykiem połączyła miłość do muzyki eksperymentalnej i noise’u. Tak właśnie powstał projekt „Serce”, którego pierwszym singlem podzielił się właśnie z nami frontman Sweet Noise Glaca.

Album zostanie wydany przez wytwórnię Grand Revolta Records która w najbliższej przyszłości zamierza również wypuścić materiały Noise Inc.

%%REKLAMA%%

Klipami do albumu „Serce” zajął się MdotStrange, który z Glacą pracował przy filmie „We Are The Strange”. Autorem logo jest artysta graffitti, Sean Boyles. Całość pomagał opracować ormiański artysta, Vahan Bego.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także