AC/DC w trailerze filmu „Życzenie śmierci” [WIDEO]

/ 5 sierpnia, 2017

„Życzenie śmierci” to remake klasycznego filmu sensacyjnego z 1974 roku, w którym główną rolę zagrał Charles Bronson. W nowej interpretacji, której reżyserią zajął się Eli Roth, zobaczyć będzie można Bruce’a Willisa oraz Deana Norrisa. Film trafi do kin 22 listopada tego roku.

Przystanek Woodstock 2017 w policyjnych statystykach. Narkotyki, gwałt i pobicie

W sieci pojawił się trailer nowego „Życzenia śmierci”, w którym wykorzystano przebój AC/DC – „Back in Black”:

Poza wcześniej wymienionymi, w produkcji zobaczyć będzie można między innymi Vincenta D'Onofrio, Elisabeth Shue czy Mike’a Eppsa.

Film oryginalnie opublikowany w 1974 roku oparty był na powieści Briana Garfielda o tym samym tytule. W swoim czasie filmowa interpretacja wywołała spore kontrowersje – bezpardonowym przedstawieniem morderstw i gwałtu. Zapowiedź nowej odsłony „Życzenia śmierci” sugeruje raczej, że będzie to film sensacyjny, ale w lżejszym wydaniu.  

Phil Rudd chciałby zagrać z AC/DC

W rozmowie z fińskimi mediami, Phil Rudd, który został kilka lat temu usunięty z AC/DC za swoje ekscesy z narkotykami i problemy z prawem, przyznał, że chętnie znowu zagrałby ze słynnym zespołem Angusa Younga, gdyby miał tylko taką możliwość.

W wywiadzie powiedział:

Chciałbym znowu pracować z Angusem, może przy następnej płycie. Wciąż jednak ciążą na mnie ograniczenia związane z podróżowaniem, nie jestem pewien czy wolno mi wjechać do Ameryki. Mam prawników, którzy pracują nad tym, żebym mógł polecieć do Ameryki. Moje działania są więc nieco ograniczone, ale staram się jak najlepiej funkcjonować w sytuacji, w jakiej się znalazłem.

Phil Rudd przyznał, że jest w kontakcie z niektórymi członkami AC/DC.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także