AC/DC. Zobacz ostatni koncert zespołu z Axlem Rose’em na wokalu [WIDEO]

/ 4 sierpnia, 2020

Dość nieoczekiwanie, gdy Brian Johnson zmagał się z problemami ze słuchem, jego miejsce zajął Axl Rose z Guns N’ Roses. AC/DC chciało za wszelką cenę zagrać zapowiedziane wcześniej tournée, ale zmiana wokalisty została przyjęta przez fanów dość sceptycznie. Ostatecznie trasa koncertowa okazała się sukcesem, a Rose został doceniony za swój wkład w jej powodzenie.

Ostatni koncert AC/DC w eksperymentalnym składzie odbył się w filadelfijskim Wells Fargo Center 20 września 2016 roku. W sieci pojawiło się fanowskie nagranie pochodzące z tego właśnie występu. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty, a występ rejestrowano na cztery kamery. Zadbano również o wysoką jakość dźwięku i obrazu. Ponad dwugodzinne wideo znajdziecie poniżej:

Setlista koncertu:

AC/DC Setlist Wells Fargo Center, Philadelphia, PA, USA 2016, Rock or Bust World Tour

AC/DC świętuje obecnie 40. rocznicę wydania kultowego „Back In Black”. W sieci regularnie pojawiają się wywiady i nieznane wcześniej nagrania pochodzące z tego okresu funkcjonowania zespołu. Legendarna formacja pracuje również nad nowym albumem, ale wciąż nie znamy żadnych szczegółów związanych z tym wydawnictwem.

%%REKLAMA%%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także