Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

/ 4 sierpnia, 2020

Organizatorzy Open’er Festival potwierdzili, że do przyszłorocznej edycji dołączą nowe gwiazdy. Są to znany z łączenie r’n’b, hip hopu, soulu i funku Anderson .Paak & The Free Nationals, australijski RÜFÜS DU SOL, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce i Schafter. Dołączyli oni do potwierdzonych wcześniej gwiazd, wśród których znaleźli się Thom Yorke, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots, FKA Twigs i Seasick Steve. Festiwal odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2021.

Tegoroczny Open’er Festival został odwołany ze względu na zagrożenie epidemiczne. Choć organizator robił co mógł, żeby festiwal doszedł do skutku, w pewnej chwili okazało się, że to niemożliwe.

Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jak i wszystkich pracujących na festiwalu, a także w obliczu decyzji administracyjnych władz, tegoroczna edycja Open’er Festival Powered by Orange się nie odbędzie.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W kioskach dostępny jest już sierpniowy numer „Teraz Rocka”, w którym znajdziecie  materiały o takich wykonawcach, jak Deep Purple, Lamb Of God, Bob Dylan, Bob Marley, Rush, Wojciech Waglewski, Blues Pills, Paul McCartney i Tim Bowness.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Szukajcie takiej okładki.

rf | fot. Iksnigo

KOMENTARZE

Przeczytaj także