Adele pokazała okładkę i zdradziła datę premiery nowej płyty

/ 14 października, 2021

W końcu dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat nowej płyty Adele.


Przypomnijmy, że brytyjska artystka niedawno ogłosiła premierę nowego singla zatytułowanego „Easy on Me”. Ma on być pierwszą zapowiedzią nowej płyty Adele zatytułowanej „30”.

Teraz dowiedzieliśmy się, że wydawnictwo ujrzy światło dzienne już 19 listopada tego roku. Piosenkarka pokazała w mediach społecznościowych jego okładkę oraz wystosowała list, w którym tłumaczyła tak długą przerwę pomiędzy kolejnymi wydawnictwami:

Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie zrozumiałam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. Właśnie dlatego jestem gotowa wydać ten album.

– między innymi napisała Adele.

Urodzona w 1988 roku piosenkarka ma na koncie trzy wydawnictwa, z których ostatnie – „25” – ukazało się w 2015 roku. Adele uznawana jest za jedną z największych gwiazd muzyki popularnej. Jej koncerty wyprzedawały się na pniu, a płyty sprzedają w milionowych nakładach. Po publikacji wspomnianego wydawnictwa zrobiła sobie przerwę – zapowiedziany właśnie singiel będzie jej pierwszym premierowym materiałem od 2015 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także