Agnieszka Chylińska rapuje i prowokuje w nagraniu do #Hot16Challenge [WIDEO]

/ 12 maja, 2020

Prezydent Andrzej Duda, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Janusz Korwin-Mikke i wielu innych… Akcja #Hot16Challenge2 bije rekordy popularności. Rapują już niemalże wszyscy znani i mniej znani, a wszystko w szczytnym celu.

W gronie nominowanych, którzy postanowili wywiązać się z zadania, znalazła się Agnieszka Chylińska. Piosenkarka prowokuje nie tylko tekstem, ale również strojem. Zapoznajcie się z poniższym nagraniem:

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie zapoczątkowane przez naszych rodzimych raperów, a konkretnie Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.

%%REKLAMA%%

Akcja nabrała tak dużego rozpędu, że już dawno wyszła poza środowisko raperów. Swoje teksty prezentują aktorzy, youtuberzy, wykonawcy z innych gatunków, czy – jak to miało miejsce wczoraj – politycy. Przy okazji akcji uruchomiona została zbiórka pieniędzy w serwisie Siepomaga.pl


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także