Monika Brodka dołączyła do akcji #Hot16Challenge [WIDEO]

/ 12 maja, 2020

Akcja #Hot16Challenge2 rozwija się w zastraszającym tempie. Kolejne dni przynoszą nam nagrania pochodzące od przedstawicieli różnych środowisk. W akcję zaangażował się nawet prezydent Andrzej Duda, a na jego nagranie w zabawny sposób zareagowała Katarzyna Nosowska.

Wyzwana do #Hot16Challenge została również Monika Brodka, która wypełniła swoje zadanie i opublikowała następujący filmik:

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie zapoczątkowane przez naszych rodzimych raperów, a konkretnie Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.

%%REKLAMA%%

Akcja nabrała tak dużego rozpędu, że już dawno wyszła poza środowisko raperów. Swoje teksty prezentują aktorzy, youtuberzy, wykonawcy z innych gatunków, czy – jak to miało miejsce wczoraj – politycy. Przy okazji akcji uruchomiona została zbiórka pieniędzy w serwisie Siepomaga.pl


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także