Aktor Alan O'Neill z serialu „Synowie Anarchii” nie żyje

/ 8 czerwca, 2018

Jak podaje serwis „TMZ” Alan O'Neill, który w serialu „Synowie Anarchii” grał Hugh, został znaleziony martwy przez jego dziewczynę w apartamencie w Los Angeles. Alan miał 47 lat.

Zobacz listę najgłośniejszych zespołów

Według informacji pozyskanych przez portal „Hollywood Reporter” nie jest jeszcze znana przyczyna śmierci aktora, jednak wykluczony jest udział osób trzecich. Wiadomo, że O’Neill miał problemy z alkoholem, dużo palił papierosów i leczył się na serce.

Alan O’Neill najlepiej znany był z roli Hugh w serialu „Synowie Anarchii”. Jego postać pojawiła się w szóstym i siódmym sezonie popularnego serialu Kurta Suttera.

Wcześniej Alan znany był głównie rodzimej Irlandii i Anglii, gdzie wystąpił w kilku innych serialach.

Jego agent, Greg Meyer, napisał:

Alan był wspaniałym aktorem, świetnym człowiekiem, którego kochali wszyscy.

Synowie Anarchii” to amerykański serial w reżyserii Kurta Suttera opowiadający o gangu motocyklistów z Kalifornii, który stara się chronić kalifornijskie miasteczko Charming przed dilerami narkotyków i wielkimi deweloperami. W rolach głównych występują w nich Charlie Hunnam jako Jackson „Jax" Teller, Katey Sagal jako Gemma Teller Morrow i Ron Perlman jako Clarence „Clay" Morrow. Gościnnie przez serial przewinęło się wiele innych gwiazd, w tym Marilyn Manson, który w sezonie siódmym wcielił się w rolę Rona Tully’ego.

Serial zadebiutował w 2008 roku w stacji Fox i był nadawany do 2014 roku, kiedy to ukazał się ostatni, siódmy sezon.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także