Alice Cooper, Green Day i inni reagują na hejty [WIDEO]

/ 8 marca, 2018

W ramach stałej części programu „Jimmy Kimmel Live” gwiazdy ekranu i muzyki czytają autentyczne hejty na swój temat opublikowane w internecie. Mają okazję wtedy odpowiedzieć na nie osobiście.

Kolejni artyści w Dolinie Charlotty

W najnowszym odcinku serii „Mean Tweets” pojawił się między innymi Alice Cooper, któremu trafił się następujący tweet:

Alice Cooper wygląda jak moszna z makijażem.

Artysta odpowiedział: „Słusznie”.

Członkowie Green Day natrafili natomiast na takiego tweeta:

Więcej talentu niż ma Green Day wydaliłem dzisiaj rano do muszli klozetowej. Green Day ssie pałę.

Tre Cool ze spokojem odparł:

Cieszę się, że myślisz o nas podczas stawiania kloca. Zrobiliśmy coś dobrego.

Billie Joe Armstrong wykazał się większą dosadnością, mówiąc:

Będziemy o tobie myśleli, gdy będziesz ssał fiuta.

Inne gwiazdy, które wzięły w najnowszej edycji „Mean Tweets” to między innymi Pink, The Lumineers, Blink 182, Steve Aoki i Fall Out Boy, który został porównany do… czcionki Comic Sans. Ich reakcję możecie obejrzeć poniżej.

Alice Cooper w Polsce

Alice Cooper wraz z Joe Perrym i Johnnym Deppem zagra w Polsce jako Hollywood Vampires, 12 czerwca 2018 roku na warszawskim Torwarze.

Historia zespołu sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki odeszły w zapomnienie.

Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem.

Lista imponuje: Paul McCartney, Dave Grohl, Slash, Joe Walsh, Perry Farrell, Brian Johnson z AC/DC, Robby Krieger z The Doors czy Kip Winger z Winger. Podczas występów na żywo do Coopera, Perry’ego i Deppa często dołącza Duff McKagan z Guns’N’Roses (bass), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara).

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także