Finn Wolfhard ze „Stranger Things” publikuje debiutancki teledysk swojego zespołu

/ 8 marca, 2018

Calpurnia to zespół 15-letniego Finna Wolfharda, aktora znanego najlepiej z roli Mike’a Wheelera w serialu „Stranger Things” i Richiego Toziera w najnowszej filmowej adaptacji powieści „To” Stephena Kinga.

Alice Cooper, Green Day i inni reagują na hejty [WIDEO]

Calpurnia planuje wkrótce wydać debiutancką płytę EP, a już teraz podzieliła się pierwszym teledyskiem do utworu „City Boy”. Tak napisał o nim zespół:

Jesteśmy niesamowicie z niego dumni! Posłuchajcie go raz, dwa razy albo ile razy chcecie.

Teledysk „City Boy” możecie obejrzeć poniżej.

„Stranger Things 3”. Co wiemy

W kwietniu mają ruszyć prace nad trzecim sezonem niezwykle popularnego serialu Netflixa, „Stranger Things”. Nowy sezon będzie liczył osiem odcinków. Jeszcze nie wiadomo, kiedy „Stranger Things 3” trafi na ekrany. Możliwe, że jeszcze w tym roku, choć bardziej prawdopodobna data to początek 2019. W nowym sezonie poznamy nową bohaterkę, Robin – „alternatywną dziewczynę”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. W jej rolę wcieli się Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a. Ponadto Netflix ogłosił, że w trzecim sezonie serialu większą rolę dostanie Erica – 11-letnia siostra Lucasa, grana przez Priah Ferguson. Ponadto producenci zapewniają, że w nowym sezonie pojawią się wszystkie głównie postaci znane z dwóch poprzednich sezonów „Stranger Things”, w tym Jonathan Byers, mimo że grający go aktor Charlie Heaton, doświadczył problemów z amerykańskim prawem, gdy w październiku 2017 roku odmówiono mu wstępu do USA po tym, jak znaleziono przy nim ślady kokainy. Aktor z tego powodu nie dotarł na premierę drugiego sezonu serialu, gdyż został na lotnisku zawrócony do Londynu.

Twórcy serialu, bracia Duffer, zapewniają, że w trzecim sezonie zamierzają się skupić na tworzeniu interesującej fabuły, a nie na rozbudowywaniu efektów specjalnych:

Trzeci sezon niekoniecznie będzie bardziej bombastyczny. Bardziej interesuje nas stworzenie interesującej fabuły, którą mogliby podążać bohaterowie.

Bracia Duffer wyjawili też zarys fabuły trzeciego sezonu:

Bohaterowie zamknęli bramę przed Łupieżcą Umysłów, ale on wciąż żyje po drugiej stronie i wie o istnieniu dzieciaków, a zwłaszcza Jedenastki. Nie miał okazji się z nią zmierzyć aż do ostatniego epizodu.

David Harbour, który gra w serialu Jima Hoppera, sugeruje też, że jego córka również mogła umrzeć w laboratorium w Hawkins. W nowym sezonie ma się też pogłębić przyjaźń Dustina i Stevena, która została nawiązana w sezonie drugim.

Twórcy serialu zapewniają też, że Will, wokół którego toczyła się fabuła pierwszego i drugiego sezonu serialu, tym razem nie będzie odgrywał aż tak kluczowej roli:

Damy Willowi odpocząć. Nie będziemy trzeci sezon z rzędu przeciągali go przez to piekło.

Akcja trzeciego sezonu „Stranger Things” ma toczyć się w 1985 roku, czyli rok po zakończeniu akcji drugiego sezonu.

Bracia Duffer planują nakręcić w sumie cztery sezony „Stranger Things”.

rf | fot. calmellarm

KOMENTARZE

Przeczytaj także