Alice Cooper opublikował trailer płyty „Detroit Stories” [WIDEO]

/ 12 lutego, 2021

Już 26 lutego Alice Cooper opublikuje album pt. „Detroit Stories”. W sieci pojawił się trailer płyty.


26 lutego 2021 roku swoją premierę będzie miał album pt. „Detroit Stories”, czyli najnowsze dzieło Alice Coopera. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne nakładem earMUSIC, natomiast jego produkcją zajął się legendarny Bob Ezrin, który ma na koncie współpracę z Pink Floyd, Deep Purple czy Kiss.

Alice Cooper na swoim najnowszym wydawnictwie przeniesie się do czasów swojej młodości i początków kariery w Detroit, gdzie stawiał pierwsze sceniczne kroki. Będzie wspominał nie tylko swoje dokonania, ale również niezwykle bogatego muzycznie miasta – skupi się na latach 60. i 70.

Detroit było kolebką wściekłego rocka. Nie pasowaliśmy do żadnego miejsca – zarówno muzycznie, jak i wizualnie – i dopiero Detroit okazało się miejscem, w którym napędzane gitarami, hardrockowe brzmienie i pokaz sceniczny zaprezentowany przez Alice Cooper zostały zaakceptowane. To miasto było rajem dla wyrzutków. A gdy wszyscy dowiedzieli się, że urodziłem się we wschodnim Detroit, byliśmy w domu!

– powiedział Alice Cooper.

Pierwszą zapowiedzią płyty „Detroit Stories” był cover utworuRock n’ Rollz repertuaru Velvet Underground, później w sieci pojawiła się natomiast kompozycja Our Love Will Change The World.

Alice Cooper opublikował właśnie zapowiedź wideo nowej płyty:

Wydawnictwo pojawi się na płycie CD, w digipacku (CD+DVD), CD secie (CD, Blu-ray, koszulka, maska i inne gadżety), jako podwójny winyl oraz w serwisach cyfrowych. Wystartowała już przedsprzedaż „Detroit Stories”.

Trakclista:

 1. Rock ‘n’ Roll
 2. Go Man Go
 3. Our Love Will Change The World
 4. Social Debris
 5. $1000 High Heel Shoes
 6. Hail Mary
 7. Detroit City 2021
 8. Drunk and In Love
 9. Independence Dave
 10. I Hate You
 11. Wonderful World
 12. Sister Anne
 13. Hanging On By A Thread (Don’t Give Up)
 14. Shut Up And Rock
 15. East Side Story

Okładka „Detroit Stories”:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie alice-Cooper-DetroitStories-1024x1024.jpg
KOMENTARZE

Przeczytaj także