Alice Cooper zagra w… golfa

/ 2 lutego, 2017

Alice Cooper postanowił na chwilę odłożyć na bok koncertowanie z Johnny’m Deppem i Joe’m Perry’m (Aerosmith) pod szyldem Hollywood Vampires i poświęcić trochę uwagi swojej drugiej pasji, którą jest… golf.

Alice Cooper w reklamie Apple’a

Alice Cooper zaprasza na doroczny turniej golfowy w marcu

W czasie zawodów mają pojawić się gwiazdy dużego formatu ze świata rozrywki i sportu oraz przedstawiciele społeczności weteranów wojennych. Nagrody i akcja powiązane są z Solid Rock oraz The Rock Teen Center, a całą akcję sponsorują Airpark Dodge Ram Chrysler Jeep oraz Rock & Rol Vampire Bash i Rock & Roll Golf Classic należące do Alice Coopera. Impreza potrwa dwa dni, w czasie której oprócz zawodów, odbędą się aukcje charytatywne i bankiety.

Alice Cooper z Vampirami z Hollywood

Ostatnim długogrającym wydawnictwem w dorobku wokalisty jest płyta wydana we wrześniu 2015 roku – „Hollywood Vampire”. Krążek upamiętnia osobistości ze świata rock ‘n’ rolla. Na płycie, oprócz Coopera, pojawili się Johnny Depp oraz Joe Perry (Aerosmith), a także goście specjalni – Duff McKagan, Matt Sorum, Tommy Henriksen i Bruce Witkin. W okresach gdy nie kolidują grafiki muzyków, zespół koncertuje po świecie. W zeszłym roku kapela grała na terenie Europy.

Alice Cooper: School's Out
 

GW

KOMENTARZE

Przeczytaj także