All That Remains ogłosił następcę zmarłego gitarzysty

/ 6 lutego, 2019

Po śmierci Oli Herberta rolę gitarzysty All That Remains tymczasowo objął Jason Richardson, z którym grupa grała koncerty. Teraz zespół potwierdził, że Jason dołączył do All That Remains na stałe.

Policja bada sprawę śmierci gitarzysty All That Remains

All That Remains opublikował specjalne oświadczenie, by rozwiać wątpliwości, czy Jason Richardson jest stałym członkiem grupy. Był to rezultat zamieszania, jakie pojawiło się po publikacji kilku wywiadów, w których członkowie mówili, że Jason póki co jest tymczasowym gitarzystą.

W oświadczeniu możemy przeczytać:

All That Remains chciałby rozwiać wątpliwości i potwierdzić, że Jason Richardson jest teraz oficjalnym członkiem grupy. Niektóre z opublikowanych niedawno wywiadów zostały przeprowadzone jeszcze przed podjęciem decyzji dotyczącej Jasona. Zespół jednak przyjął go jako oficjalnego członka i cieszy się z powrotu na trasę.

Jason Richardson wcześniej grał z zespołami All Shall Perish, Born Of Osiris i Chelsea Grin.

%%REKLAMA%%

Przypomnijmy – Oli Herbert zmarł niespodziewanie 16 października 2018 roku w okolicy swojego domu w Connecticut. Miał zaledwie 44 lata. Wdowa po nim opublikowała w listopadzie wyniki toksykologiczne, ujawniające przyczynę jego śmierci:

Dzień dobry wszystkim, tu Beth. I rzeczywiście jest to dobry dzień, bo dostałam wyniki toksykologii o oficjalną przyczynę śmierci mojego męża.

Przyczyna śmierci – utonięcie

Toksykologia – Oli najwyraźniej sam leczył się na chorobę dwubiegunową, która w jego rodzinie obecna była od wielu pokoleń. W jego organizmie znaleziono antydepresanty jak i leki nasenne. Leki w jego organizmie były takie same, jakie od dawna przepisywano jego bliskim, wiedział więc jak do nich dotrzeć. Nie chciał iść do lekarza, żeby go zdiagnozował i przepisał leki, co wyjaśnia jego okazjonalne zaburzenia zachowania w domu.

Następnie Beth Herbert wyjaśnia, że uroczystość pogrzebowa została odwołana z obawy o jej bezpieczeństwo po otrzymaniu wielu gróźb.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także