Alter Bridge w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów

/ 29 kwietnia, 2022

Bilety na zapowiedziany niedawno koncert Alter Bridge trafiły właśnie do sprzedaży.


Zespół Alter Bridge, którzy otrzyma wsparcie od formacji Halestorm oraz Mammoth WVH, zagra w Polsce 7 listopada tego roku. Koncert odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sprzedaży ogólnej trafiły bilety na ten koncert, które dostępne są za 250 PLN. Więcej szczegółów poniżej:

Ruszyła sprzedaż biletów na jedyny w Polsce koncert zespołu Alter Bridge 🔥🔥🔥 Jedna z najbardziej przebojowych…

Opublikowany przez Metal Mind Productions Piątek, 29 kwietnia 2022

Podczas trasy koncertowej „Pawns & Kings” Alter Bridge wystąpi w 25 miastach w 18 krajach, a całość rozpocznie się 1 listopada koncertem w Hamburgu, a zakończy 12 grudnia w Londynie.

Alter Bridge pracuje obecnie nad swoim siódmym albumem studyjnym, następcą wysoko cenionego „Walk The Sky”, wydanego w 2019 roku, który zapewnił grupie pierwsze miejsce na kilkunastu listach przebojów na całym świecie. Aby zaostrzyć apetyt fanów, zespół udostępnił zdjęcia ze studia w swoich mediach społecznościowych. Ponieważ album, który nie został jeszcze zatytułowany, ma zostać wydany w 2022 roku, fani, którzy kupią bilety na nadchodzące koncerty, będą pierwszymi na świecie, którzy usłyszą nowe utwory na żywo.

KOMENTARZE

Przeczytaj także