Alter Bridge w Polsce. Sprawdź oficjalną czasówkę koncertu!

/ 12 listopada, 2019

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce. Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo. 18 października nakładem Napalm Records ukazała się się nowa płyta zespołu, „Walk The Sky” i to właśnie w ramach trasy promującej ten album Alter Bridge zagra w Polsce.

Już wcześniej ogłoszono, że jako support zaprezentują się zespoły The Raven Age oraz Shinedown. Organizator podał właśnie oficjalną czasówkę koncertu:

Najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukazał się 18 października w barwach Napalm Records. Na płycie znalazło się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości. Na „Walk The Sky” zespół czerpiąc z elementów ze swoich dotychczasowych płyt, stworzył coś zupełnie nowego.

%%REKLAMA%%

Więcej o nowej płycie, a także zespole Alter Bridge przeczytacie w najnowszym, listopadowym „Teraz Rocku”. Amerykańskie grupie poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę, w której przybliżyliśmy jej historię, a także muzyczne dokonania. Pismo dostępne jest w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także