„American Horror Story: Apocalypse” na pierwszym trailerze [WIDEO]

/ 5 września, 2018

Kilka tygodni temu zdradzono szczegóły związane z „American Horror Story: Apocalypse”, a teraz w sieci pojawił się – długo oczekiwany – pierwszy trailer nowej odsłony niezwykle popularnego serialu. Ósmy sezon będzie crossoverem „Murder House” i „Sabatu”, dlatego pojawi się w nim wiele znanych nam już postaci, jak chociażby Constance Langdon (w tej roli ponownie Jessice Lange).

Warto dodać, że Lange pojawi się w serialu gościnnie i tylko w jednym odcinku. Szósty epizod, bo o nim mowa, wyreżyserowany został przez Sarah Paulson i będzie to jej reżyserski debiut. Przypomnijmy, że Jessica Lange – zdobywczyni dwóch Oscarów – stanowiła o sile czterech pierwszych sezonów „American Horror Story”. Z formatem pożegnała się w 2015 roku po emisji „American Horror Story: Freak Show”, gdzie zagrała Elsę Mars.

W ósmym sezonie, którego pierwszy odcinek premierę będzie miał 12 września, pojawią się między innymi: Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner czy Emma Roberts.

Potwierdzono ponadto, że zamówione zostały już dwa kolejne sezony „American Horror Story”. Nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów związanych z 9. i 10. odsłoną serii.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także